Firma Ephemeral s.r.o. vznikla v roku 2016 a jej pôvodným zámerom bola vlastná tvorba „fast fashion“ v spolupráci s dodávateľmi a dizajnérmi z ázijských krajín akými sú Honk Kong a Čína a priniesť kúsok ázijského či japonského štýlu do ulíc našej krajiny.

Počas fázy návštev a rokovaní s dodávateľmi sme sa  nakoniec priklonili k myšlienke udržateľnosti v módnom priemysle a našli sme spoločnú reč  s významnými ázijskými módnymi značkami, ktoré pri výrobe svojich výrobkov rešpektujú životné prostredie a ľudské podmienky.

Preto sa budeme riadiť našou misiou ponúkať iba také oblečenie,  ktorého výroba nepoškodzuje životné prostredie.

A aby sme sa trochu odlíšili od množstva už vzniknutých obchodov, našou víziou je stať sa prvým a najväčším predajcom  významných módnych značiek pochádzajúcich z Kórei, Číny a Japonska.

Kožušinové  eko výrobky ponúkané našim obchodom sú certifikované značkou TISSAVEL France 1975, ktorá je zárukou vysokej kvality a zárukou toho, že žiadne zviera nebolo zabité pri ich výrobe. 

Tešíme sa, že na Vás v našom krásnom showroome v Bratislave, na ulici Sedlárska 1, v Starom Meste. Možete si prísť tovar vyskúšať alebo sa len prísť porozprávať pri kávičke.

 

Váš tím Ephemeral